Проект Ініціативна молодь – регіональна система підготовки тренерів з підприємництва для української системи освіти”,

Основною метою проекту є - розробка української моделі навчання підприємництву в школах І-ІІІ ступеню Західної України. Досягнення мети дозволить підвищити активність молоді у започаткуванні економічної діяльності. Це призведе до розвитку приватного сектору, зменшення рівня бідності, а також підвищення темпу зростання робочих місць у секторі мікро- та малих підприємств.

Основна діяльність проекту  направлена на:

1.    Розробку і впровадження методології навчання молоді у сфері підприємництва у відібраних школах на території Західної України з використанням польського досвіду.

2.    Підготовку професійної групи українських тренерів з підприємництва для проведення занять з молоддю в українських школах.

3.    Закладення тривалої співпраці між польськими та українськими освітніми та адміністративними середовищами у сфері організації і промоції навчання підприємництва у школах.

4.    Поширення корисного досвіду, пов'язаного з функціонуванням системи навчання підприємництву серед української місцевої адміністрації та освітніх і економічних середовищ.

Цільовою групою проекту є: вчителі загальноосвітніх шкіл, працівники неурядових організацій та державних установ і органів самоврядування, які займаються молодіжними проблемами в сільських територіях та малих містах Львівської, Івано-Франківської, Волинської, Рівненської, Тернопільської, Хмельницької, Чернівецької, Закарпатської областей.
В цілому проект спрямований на розробку та реалізацію ефективної методології навчання молоді підприємництву, підготовку фахових українських викладачів-тренерів з підприємництва. Кінцевими отримувачами ефекту від реалізації проекту є молоді люди, які отримують нові знання, підвищать свою економічну свідомість, набудуть навиків адаптування до сучасного ринкового середовища. А освітні установи отримають підготовлених фахівців у сфері навчання підприємництву, розроблену методологію навчання, професійну літературу, що значно підвищить їх привабливість та якість навчання.