Ми у eTwinning

30 лист. 2014

У жовтні Сокальський НВК «ЗШ І-ІІІ ст.№4 – ліцей» приєднався до європейської програми eTwinning. Вчитель – адміністратор цієї програми є вчитель англійської мови, Шульган Наталія Петрівна .

eTwinning – це навчальна програма Європейської Комісії, започаткована з метою розвитку співпраці європейських шкіл. Вчителі та учні, зареєстровані в мережі eTwinning, отримують можливість реалізації спільних проектів з іншими європейськими школами. Ключовою складовою навчання є використання інформаційно-комунікаційних технологій. Проект eTwinning розширює сферу освітніх можливостей для учнів та вчителів, підвищує мотивацію до навчання та ступінь відкритості до Європи.
Локальну підтримку проекту в Україні надає Partner Support Agency (Партнерське агентство підтримки).

В Україні Партнерське агентство підтримки (PSA Ukraine) програми було обране Міністерством освіти України. Його діяльність організована на базі консалтингової компанії НСБК «Український прорив».

20-21 листопада відбувся третій захід із серії eTwinning Plus Practical Session. Сесія зібрала близько 80 вчителів із Центральної та Західної  України. Сесію провели представники PSA Ukraine: Сергій Теплов, Валентина Веліченко, Олена Коваленко, Катерина Липовська та Олександра Цикура.

У рамках семінару учасники:

·        дізналися про особливості розвитку програми в Україні від керівника програми eTwinning Plus в Україні Сергія Теплова;

·        ознайомилися з головними подіями та новинами 2014 року;

·        розглянули ключові інструменти Public Portal, Desktop і TwinSpace;

·        на практиці потренувалися у використанні цих інструментів у воркшопах від координатора програми Валентини Веліченко та менеджера з комунікацій Олени Коваленко;

·        взяли участь у воркшопі «Теорія поколінь» від бізнес-тренера Оксани Марусич;

·        вивчили особливості реалізації проектів на воркшопі від амбасадора з Латвії Liene Millere;

·        ознайомилися новими можливостями самостійно засновувати проекти та правилами отримання Quality Label;

·        знайшли ідеї для власних проектів у бреінстормінгу під модерацією спеціаліста з контенту та розробника психологічних тренінгів для підлітків Олександри Цикури;

·        взяли участь у практикумі з емоцій та особливостей керування ними.

Наприкінці заходу перед аудиторією виступили найактивніші вчителі, які поділилися своїм досвідом участі у міжнародних семінарах. Сесія завершилася урочистим врученням сертифікатів усім учасникам події.