Я - майбутній підприємець

26 лют. 2014
Навчально - практичний тренінг з підприємництва

26 лютого у Сокальському НВК «ЗШ І-ІІІ ст..№4 – ліцей» проводився навчально – практичний тренінг з застосуванням стимуляційних та комп’ютерних ігор з підприємництва. Тренінг проводила вчитель англійської мови Наталія Шульган, для учнів 10-их класів. Гості, Петро Мавко, директор західноукраїнського регіонального навчального центру, Наталія Драган, директор школи, Ірина Калитовська, вчитель основ психології, Лідія Михайлюк, заступник директора з виховної роботи, спостерігали за проведенням та брали активну участь у тренінгу. Учні під час тренінгу були дуже активні, зацікавлені, оптимістично налаштовані. Використанні тестів під час тренінгу , викликало в учнів зацікавленість. Учасники тренінгу по – партнерськи ставились один до одного, обирали лідера, розігрували сценки, проявляючи свою творчість, артистичність.  Під час виконання практичних завдань, учні проявляли креативність та логічне мислення.

Використання комп’ютера під час заняття, було дуже важливим і викликало інтерес в учнів. Учасники змогли перевірити свої знання на підприємливість, вибрати профіль майбутньої діяльності, та поради як правильно започаткувати і  вести господарську діяльність. Ігри для українських шкіл розроблені польськими вчителями та учасниками проекту «Ініціативна молодь – регіональна система підготовка тренерів з підприємництва для української системи освіти», учасником якого є вчитель Сокальського НВК «ЗШ І-ІІІ ст..№4 – ліцей», Наталія Шульган.

Учні ділились своїми позитивними враженнями після заняття. Вчителі – спостерігачі, відзначили важливість проведення тренінгів з підприємництва у школах, адже це налаштовує учнів на правильний вибір професії та пізнання себе та своїх можливостей.

Наталія Шульган,
вчитель Сокальського НВК