Національна конференція eTwinning Plus 2016

6 груд. 2016
Національна конференція (підсумки року)

25 листопада у Києві відбулася Національна конференція eTwinning Plus 2016. Традиційно, урочиста подія об’єднала найактивніших ітвіннерів – 176 вчителів та директорів з усієї України. Участь у заході також взяли: головний спеціаліст департаменту загальної середньої та дошкільної освіти МОН Оксана Коваленко,  амбасадор British Council Кріс Вільямс, вчитель-амбасадор програми у Словаччині Корнелія Логиньова, та представники PSA Ukraine – Сергій Теплов, Валентина Веліченко, Катерина Липовська, Юлія Данилевич й Олександра Цикура.

Захід розпочався з привітань від команди PSA та виступу керівника програми. Сергій Теплов розповів про основні тенденції розвитку освіти на світовому рівні, а також про те, які зміни мають відбуватися в Україні, щоб наша освіта ставала все якіснішою та відповідала цим трендам. А також наголосив на тому, що eTwinning Plus є потужним інструментом для здійснення цих амбітних планів.

Після чого перед учасниками виступила Оксана Коваленко. Вона розповіла про ключові моменти концепції «Нова школа» а також про те, яким згідно з нею має бути сучасний вчитель. Зокрема, підкреслила, що сьогодні ітвіннери і є тими піонерами, які безпосередньо реформують українську освіту.

Наш навчальний заклад вже три роки є учасником програми. Цього року було приємно відвідати конференцію, так як ми отримали за два проекти Національні візнаки (National Quality Label).  Це відзнака, яку отримують проекти/учасники програми з високим рівнемінновації та успішності в проектній діяльності. Цю нагороду присуджують служби чи агенства підтримки програми в країнах-учасницях.Це проекти "Mother's Day "та  "Let's sing together". Учасники проектів учні 4-5 та 10-11 класів.

Цього року PSA Ukrainе нагородила й кураторів проектів, які отримали відзнаку National Quality Label. Пам’ятні призи одержало аж 63 вчителя! Також присутні отримали дипломи учасників конференції. Після чого, на святковому фуршеті, ітвіннери мали нагоду поділитися ідеями щодо подальшої діяльності у програмі, а також розділити радість і гордість за ще один успішно реалізований рік eTwinning Plus в Україні.

Шульган Наталія,

учасник проекту,