Національна Конфереція

15 груд. 2015
11 грудня в Києві відбулась Національна конференція eTwinning Plus

11 грудня в Києві відбулась Національна конференція eTwinning Plus – урочиста подія з традиційним підведенням підсумків року. До участі було запрошено найактивніших вчителів –ітвіннерів з усієї України.  Наш навчальний заклад представляли Наталія Драган - директор школи та Наталія Шульган – вчитель англійської мови, адміністратор програми eTwinning Plus у школі.

eTwinning – це навчальна програма Європейської Комісії, започаткована з метою розвитку співпраці європейських шкіл. Вчителі та учнів, зареєстровані в мережі eTwinning , отримують можливість реалізації спільних проектів з іншими європейськими школами. Ключовою складовою навчання є використання інформаційно-комунікаційних технологій. Проект eTwinning розширює сферу освітніх можливостей для вчителів, підвищує мотивацію до навчання та ступінь відкритості до Європи.

Програма конференції була насичена. З привітанням до учасників виступив заступник міністра освіти і науки Павло Хобзей та представники служби підтримки програми eTwinning в Україні - Валентина Веліченко, координатор програми. Керівник програми  - Сергій Теплов, представив учасникам «Ключові компетенції європейської шкільної освіти. Програма конференції включала воркшопи для вчителів, які були цікавими та змістовними: «Вчитель як менеджер освітнього процесу», «Активні громадяни : для чого і як починати зміни з себе?», «Правила успішної презентації: вміст, структура і дизайн». “From problems to solutions”. Найактивніших вчителів було нагороджено грамотами та дипломами.

З побажаннями успіхів та щасливого Нового року конференція підбігла кінця. Цікаві знайомства, обмін цікавою, корисною інформацією, незабутні. З новими враженням та ідеями вчителі - ітвіннери повернулись у свої навчальні заклади для реалізації нових проектів.

Наталія Шульган,

вчитель англійської мови

Сокальського НВК «ЗШ І-ІІІ ст.4-ліцей»